KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15059174
nr 1505 9174
Stavros Papassavas
(f. 1928), Grekland
Signerad. Akvarell, bildmått: 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 59x72 cm
Stavros Papassavas, bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:37:10
200 kr
250 kr